![]() |
Mooie safari & beach combinatie van de Panoramaroute, diverse safari's in het Kruger National Park in Zuid-Afrika en een strandverblijf op Mauritius, in het populaire Canonnier Beachcomber!
Wij maken graag een vrijblijvende offerte. Binnen 24 uur kunt u per e-mail een reactie van ons verwachten. Heeft u vragen? Mail naar info@nbbs.nl of bel ons op 010 2 891 891.
Wij gaan zorgvuldig met uw gegevens om en zullen deze niet verstrekken aan derden.
NBBS Reizen is lid van ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds.
Ook offerte aanvragen ná bovenstaande data
Vandaag vliegt u naar Johannesburg, waar u in de avond aankomt. U verblijft in een hotel nabij de luchthaven.
Transfer terug naar de luchthaven, waar u uw huurauto ophaalt. U rijdt in noordelijke richting naar Limpopo. Het is een relatief onontdekte provincie wat toerisme betreft, maar een gebied met een prachtige natuur. U komt aan bij de schitterende omgeving van de Magoebaskloof bergpas. In dit bosrijke gebied kunt u verschillende wandelroutes volgen en diverse outdooractiviteiten ondernemen zoals klimmen. Een andere tip is om te gaan picknicken bij de Debengeni watervallen. Uw hotel biedt een prachtig uitzicht op de omringende bossen. Een goed begin van uw reis! (O)
Na het ontbijt verlaat u het mooie gebied van de Magoebaskloof en rijdt u naar Phalaborwa voor een safari avontuur. Vanuit de lodge vertrekt u aan het eind van de middag voor een avondsafari. Geniet van een drankje en snacks tijdens de zonsondergang. Onderweg terug naar de lodge gaat u in het donker op zoek naar dieren die u overdag niet ziet. Een bijzondere ervaring! Na afloop geniet u van een braai, oftewel een Zuid-Afrikaanse barbecue. Smullen maar! U verblijft hier de komende twee nachten. (O,D)
Vroeg uit de veren voor een ochtendsafari. U rijdt onder leiding van een deskundige gids in een open safarivoertuig door het bekendste wildpark van Zuid-Afrika, Kruger National Park en gaat op zoek naar het wild. Dit iconische Kruger National Park is met name bekend om de grote kuddes olifanten en buffels, de sabelantilope en de vele vogelsoorten. U maakt kennis met de schitterende flora en fauna. ’s Middags kunt u relaxen bij het zwembad. (O, D)
Vandaag volgt u de fameuze Panoramaroute. Dit is zeker een van de hoogtepunten van uw reis. Deze route (de R532) van 133 kilometer lang loopt tussen de Abel Erasmus pas en het plaatsje Sabie en is een aaneenschakeling van prachtige vergezichten en mooie natuur. We raden u aan stops te maken bij de Blyde River Canyon, de Bourke’s Luck Potholes en het uitzichtpunt God’s Window. U kunt lunchen in Pilgrim’s Rest, een voormalig goudzoekersdorpje uit de late 19e eeuw met leuke winkeltjes. Twee overnachtingen in Hazyview. (O)
Ook vandaag kunt u de omgeving van Hazyview ontdekken. Er zijn diverse activiteiten te ondernemen zoals paardrijden of een helikoptertour. Een bijzondere manier om op zoek te gaan naar wild is gedurende een wandelsafari in het Kruger National Park. U vertrekt nog voor zonsopgang voor uw spannende wandeling door de bush. Rond deze tijd zijn de dieren namelijk het actiefst. Onder begeleiding van een deskundige ranger gaat u op zoek naar het wild en leert meer over de flora en fauna en over de sporen van de dieren. Tijdens uw wandeling ziet u de zon opkomen, hoort u de bush wakker worden en ruikt de geuren van de natuur. (O)
Via de Paul Kruger Gate arriveert u in het zuidelijke deel van het Kruger National Park. Met uw huurauto kunt u dit deel van het park doorkruisen, op zoek naar de ‘Big Five’ (olifant, leeuw, buffel, neushoorn en luipaard). Het park is met een omvang van bijna 20.000 vierkante kilometer een van de grootste parken in Afrika. Genoeg om te verkennen dus. U verblijft twee nachten in een rest camp in het park. (O)
De beste tijd om wild te spotten is in de maanden april t/m oktober, de droge tijd. Het gras is kort, de bomen zijn kaal en veel dieren zijn bij de waterpoelen te vinden. In elk seizoen kunt u echter tijdens een ontspannen rit het wild van nabij observeren. Met name in de ochtend en aan het einde van de middag zijn de dieren het meest actief.
Vandaag heeft u een lange rit voor de boeg. U verlaat het Kruger National Park en rijdt via het Hoogveld terug naar Johannesburg. U overnacht in een hotel nabij de luchthaven.
Na het ontbijt rijdt u naar het verhuurstation op de luchthaven van Johannesburg en levert uw huurauto in. Vandaag vliegt u naar het prachtige eiland Mauritius! Dit tropische eiland ligt op zo’n 2.000 kilometer ten oosten van Afrika en dankt haar gevarieerde en vruchtbare landschap aan de vulkanische oorsprong. Na aankomst wordt u naar Canonnier Beachcomber gebracht, waar u vijf nachten verblijft.
Canonnier Beachcomber is een sfeervol eerste klasse hotel. Het ligt in het noorden van Mauritius op een schiereiland, vanwaar u uitzicht heeft op een aantal eilanden voor de kust. Nabij het levendige plaatsje Grand Baie en de Mont Choisy golfbaan.
Het hotel biedt vele faciliteiten voor een complete vakantie. Zo beschikt het hotel over diverse restaurants, een bar, een zwembad met apart kinderbad, een terras met ligbedden en gratis badhanddoeken, een heerlijke spa, een winkeltje en fitness-centre. U kunt hier tevens diverse (water)sporten beoefenen. Voor de kinderen is er een kids club (3-12 jaar). U verblijft in een superiorkamer met tuinzicht. De kamer beschikt over een tweepersoonsbed en sofabed, airco, telefoon, tv, minibar, kluisje, koffie- en theezetfaciliteiten, terras of balkon met zitje en tuinzicht. Badkamer met een bad/douche, toilet en föhn. (O,D)
Vandaag wordt u naar de luchthaven gebracht voor uw vlucht via Parijs naar Amsterdam. U komt op dag 16 aan op Schiphol. (Dag 15: O)