Travel Trend
https://www.nbbs.nl/waarom-travel-trend-digitale-reisbescheiden-stuurt/
Export date: Fri May 9 6:10:15 2025 / +0000 GMT

Waarom Travel Trend digitale reisbescheiden stuurt


Reisorganisaties sturen tegenwoordig de reisbescheiden van de klant digitaal. Dat geldt ook voor Travel Trend, wij sturen de reisbescheiden per e-mail. De meeste reisagenten en klanten zijn gewend aan deze digitale manier van werken en vinden dit prettig.


 


Soms krijgen wij echter de vraag waarom we de reisbescheiden niet per post sturen.


 


Dit zijn onze beweegredenen



  • Travel Trend heeft nog lang reisbescheiden per post gestuurd. Het omslagpunt kwam toen steeds meer (klanten van) reisagenten begonnen te verzoeken om digitale reisbescheiden. 

  • In veel reisbescheiden staan links naar websites. Die zijn aanklikbaar in een digitaal document en niet in print.

  • Als reisagent kun je de digitale reisbescheiden personaliseren en voorzien van je eigen huisstijl.

  • Onze reisbescheiden kunnen erg uitgebreid zijn (gemiddeld meer dan 25 pagina's) en bevatten informatie waarvan zowel Travel Trend als de reisagent moet kunnen aantonen dat de klant hiervan op de hoogte is gesteld. Dat zijn pagina's die niet veel voorpret bieden, maar wel noodzakelijk zijn. Het heeft weinig toegevoegde waarde om deze te printen. De e-mail waarin de reisbescheiden zijn verstuurd slaan wij op in het digitale dossier van de klant en daarmee kunnen wij vastleggen dat deze verstuurd zijn. Dit komt goed van pas bij eventuele calamiteiten of klachten. 

  • Bij onverwachte last-minute wijzigingen is het makkelijk om een bijgewerkte versie van de reisbescheiden te sturen.

  • Papieren reisbescheiden zijn niet duurzaam.

  • Papieren reisbescheiden die per post worden verstuurd komen vaak later aan: post wordt niet elke dag opgehaald en bezorgd en er raken tegenwoordig meer poststukken kwijt dan in het verleden.


 


Ons advies


Wil je niet met lege handen aankomen bij de klant, stuur ze dan wel de digitale reisbescheiden maar bied ze een kleine (reis)attentie. Een leuk boekje of een ander aardigheidje met jouw logo of naam erop bijvoorbeeld.


 


Kofferriemen voor jouw klanten


Bij boekingen met reissommen van ca. € 5.000 p.p. ontvang je voor elke reiziger een mooie (en praktische) Travel Trend kofferriem.


 


Fotoboek van Travel Trend


Bij boekingen met hoge reissommen stuurt Travel Trend je het Columbus Travel Jubileumboek 1 (t.w.v. € 19,95) om aan klanten te overhandigen. Dit doen wij bij reissommen vanaf € 10.000 per persoon.


 

Links:
  1. https://tijdschriftnu.nl/collections/columbus-boek en/products/columbus-travel-jubileumfotoboek
Post date: 2023-07-06 16:54:18
Post date GMT: 2023-07-06 14:54:18

Post modified date: 2023-07-27 12:03:30
Post modified date GMT: 2023-07-27 10:03:30

Export date: Fri May 9 6:10:15 2025 / +0000 GMT
This page was exported from Travel Trend [ https://www.traveltrend.nl/3.1 ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com