Unbelievable Colombia

16-daagse privé-rondreis

april 2021   1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29  
mei 2021   1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31  
juni 2021   1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30  
juli 2021   1, 3, 4, 5, 6, 7 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31
augustus 2021   21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19
september 2021   1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30  
oktober 2021   2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19  
Rondreis inclusief vliegreis   
Hotelcategorie B   
2x2 persoonskamer4 pers.30253236
1x1 en 1x2 persoonskamer3 pers.35633774
2 persoonskamer2 pers.33993625
1 persoonskamer1 pers.48555066
Hotelcategorie A   
2x2 persoonskamer4 pers.33153526
1x1 en 1x2 persoonskamer3 pers.39504161
2 persoonskamer2 pers.36943905
1 persoonskamer1 pers.54355646
Rondreis exclusief vliegreis 15 dagen/14 nachten    
Vanaf Bogotá luchthaven t/m Cartagena luchthaven   
Hotelcategorie B   
2x2 persoonskamer4 pers.19731973
1x1 en 1x2 persoonskamer3 pers.25182518
2 persoonskamer2 pers.23672367
1 persoonskamer1 pers.38263826
Hotelcategorie A   
2x2 persoonskamer4 pers.22662266
1x1 en 1x2 persoonskamer3 pers.29102910
2 persoonskamer2 pers.26502650
1 persoonskamer1 pers.44144414
Dagelijks vertrek vanaf Schiphol m.u.v. vrijdag.
    
De prijzen zijn zoveel mogelijk gebaseerd op actuele vliegtarieven. Deze tarieven zijn sterk aan wijzigingen onderhevig. Indien een wijziging is opgetreden wordt u hierover vóór boeking geïnformeerd.
    
Wat is inbegrepen?
• Vliegreis Amsterdam-Bogotá en Cartagena-Amsterdam per KLM, boekingsklasse R
• Luchthavenbelasting en brandstofheffing € 283,-
• Binnenlandse vluchten: Bogotá-Pereira en Medellín-Cartagena per Avianca, boekingsklasse P/O (alleen inbegrepen bij de rondreis inclusief vliegreis)
• Vlucht Medellín-Nuquí v.v.
• Rondreis volgens programma met verblijf in middenklasse (cat. B) of uitstekende middenklasse en eerste klasse hotels (cat. A). Het zijn over het algemeen kleinschalige hotels met veel sfeer.
• Categorie B: 14x ontbijt, 6x lunch, 6x diner
• Categorie A: 14x ontbijt, 6x lunch, 3x diner
• De diensten van lokale chauffeurs en Engelssprekende gidsen.
    
Wat is niet inbegrepen?
• Midweek- en hoogseizoentoeslagen, zie tabel
• Binnenlandse vluchten bij de rondreis exclusief intercontinentale vliegreis
• Optionele excursies, overige maaltijden, drankjes, fooien en uitgaven van persoonlijke aard
• Bijdrage Calamiteitenfonds.
    
Opmerkingen
• Bij de binnenlandse vlucht Medellín-Nuquí v.v. zit 10 kg bagage inbegrepen. Extra gewicht mogelijk tegen betaling en onder voorbehoud van ruimte in het vliegtuig.
• Tijdens het verblijf in El Cantil Ecolodge is bij deelname van 1 tot 3 personen een Spaanssprekende gids inbegrepen. De toeslag voor een Engelssprekende gids is op aanvraag.
• Op nationale feestdagen kunnen afwijkende prijzen van toepassing zijn. Tarieven zijn op aanvraag verkrijgbaar.
    
Plaats DagCategorie B hotelsCategorie A hotels
Bogotá1-284 DCCité
Pereira3-5Bosques del SamanHotel Boutique Sazagua
Medellín6-9Hotel Boutique La CampanaPark 10
Nuquí10-12El Cantil EcolodgeEl Cantil Ecolodge
Cartagena13-14KartaxaHotel Boutique Anandá
MIDWEEK- EN HOOGSEIZOENTOESLAGEN   
HotelPeriodeToeslag p.p.p.n. (2 pers. kamer)Toeslag p.p.p.n. (1 pers. kamer)
Bosques del Saman01.04.21-04.04.2189
Bosques del Saman20.06.21-20.07.2189
Hotel Boutique La Campana11.06.21-11.07.21815
Hotel Boutique La Campana26.07.21-08.08.21815
El Cantil Ecolodge01.04.21-04.04.212027
El Cantil Ecolodge01.06.21-12.10.212027
El Cantil Ecolodge (incl. 2 excursies)01.07.21-12.10.215555
Kartaxa01.04.21-04.04.211022
CitéAankomst zo t/m do58
Hotel Boutique Sazagua01.04.21-04.04.21813
Hotel Boutique Sazagua01.07.21-31.07.21813
Hotel Boutique Sazagua08.10.21-17.10.21813
Hotel Boutique Anandá01.04.21-04.04.2166133
    
OPTIONELE EXCURSIES   
Periode:01.04.21-31.10.21  
GUATAPÉPrijs per persoon  
Boottour (30 minuten)5