Autohuur Alamo MX 2022 zomer

Periode     01.04.22-09.04.22
      17.04.22-23.04.22
      30.07.22-27.08.22
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja480808079797979787878
EconomyECARNissan Marchautomaatja481818080807979797978
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja482818181808080797979
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja482828281818180808079
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja483838282828181818080
IntermediateICARNissan Versaautomaatja484848383828282818181
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja485848483838382828281
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja585858584848383838282
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja586868585858484838383
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja592919191909089898888
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja498989797969695959594
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja5106105105104104103103102102101
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7125124123123122121120120119118
Periode     10.04.22-16.04.22
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja487868686858584848483
EconomyECARNissan Marchautomaatja487878786868685858484
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja488888787878686868585
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja489898888878787868686
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja490898989888887878786
IntermediateICARNissan Versaautomaatja491909089898988888787
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja491919190908989898888
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja592929191919090898989
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja593939292919191909089
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja5100999998989797969695
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja4107107106106105105104103103102
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja5116115115114113113112112111110
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7138137136135134133133132131130
Periode     24.04.22-29.07.22
      28.08.22-31.10.22
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja477777777767676757575
EconomyECARNissan Marchautomaatja478787777777776767675
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja479787878777777777676
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja479797978787877777777
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja480807979797878787777
IntermediateICARNissan Versaautomaatja481808080797979787878
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja481818180808079797978
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja582828181818080807979
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja583828282818181808080
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja588878787868685858584
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja494939392929291919090
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja510110010099999898979796
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7118117116116115114114113112112
Prijzen per auto per dag.
  
Wat is inbegrepen?
• Ongelimiteerd aantal kilometers
• CDW-verzekering
• Third Party Liability (aansprakelijkheidsverzekering)
• DP-Deductible Protection (afkoop eigen risico)
• TP-verzekering (diefstalverzekering)
• Airport fees
• Lokale belastingen.
  
Wat is niet inbegrepen?
• Brandstof
• Eventuele toeslag extra bestuurder
• Eventuele drop-off kosten
• Waarborgsom
• Zie onderstaande voorwaarden.
PrijsbepalingOphaaldatum is bepalend voor het tarief van de gehele huur. Huurprijzen worden per 24 uur berekend (bijv. zaterdag ophalen en zaterdag inleveren = 7 x 24 uur). Bij te laat inleveren wordt ter plaatse een boete geheven.
HuurperiodeMinimum huurperiode 1 dag. Maximum huurperiode 60 dagen.
RijbewijsGeldig Nederlands rijbewijs en paspoort zijn verplicht. Daarnaast wordt een internationaal rijbewijs aanbevolen.
BestuurderMinimum leeftijd 21 jaar. Voor bestuurders van 21-24 jaar geldt een toeslag van ca. USD 14 p.p.p.d. (excl. tax). Maximum leeftijd 75 jaar. Toeslag extra bestuurder ca. USD 7 p.p.p.d. excl. tax (ter plaatse te voldoen).
VerhuurlocatiesAlamo biedt vele verhuurlocaties verspreid over Mexico.
OpeningstijdenDe openingstijden van de verhuurlocaties variëren per locatie. Deze zijn op aanvraag.
Ophalen/inleveren van de autoWanneer de auto eerder wordt teruggebracht, is restitutie niet mogelijk. Bij het inleveren van de auto geldt een speling van 29 minuten waarbinnen nog geen extra kosten worden doorberekend. Vanaf 30 minuten te laat wordt een hele dag in rekening gebracht.
One-way huurHet is mogelijk om de auto in te leveren op een ander verhuurstation dan waar deze wordt opgehaald. Dit noemt men een ‘one-way’ huur. Dit dient reeds bij reservering opgegeven te worden, waarbij dan tevens de hiervoor geldende toeslag wordt meegedeeld. Drop-off kosten van Cancún en Playa del Carmen of v.v. bedragen ca. USD 32. Drop-off kosten van Mexico City naar Cancún bedragen ca. USD 815. Drop-off kosten van Mexico City naar Playa del Carmen bedragen ca. USD 797. Drop-off kosten van Mexico City naar Puerto Vallarta bedragen ca. USD 423.
 One-way huur is altijd op aanvraag en men dient ter plaatse nog belasting te betalen over de one-way toeslag. Overige one-way voorwaarden op aanvraag.
Lokale belastingenDe lokale belastingen zijn reeds inbegrepen in de huursom. Over de eventuele ter plaatse bijgekochte extra’s dienen verplichte lokale belastingen (ca. 16%) betaald te worden.
GPSEen GPS kan (indien beschikbaar) gehuurd worden voor ca. USD 14 per huurdag.
Creditcard, waarborgHet gebruik van een creditcard is verplicht en dient op de naam van de hoofdbestuurder te staan. De borg bedraagt ca. USD 700 (Economy-Fullsize), USD 900 (Premium) of 1400 (SUV-Van). De borg alsmede de huurkosten worden gereserveerd op uw credit card. Zorgt u dus voor voldoende limiet op uw credit card!
ReserveringsbepalingenIndien alleen een auto wordt geboekt, wordt er € 40, - administratiekosten in rekening gebracht. Restitutie op (gedeeltelijk) ongebruikte vouchers bij het niet ophalen of korter huren van de auto is niet mogelijk.
  
 Deze voorwaarden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Het verhuurstation is in bezit van de meest recente voorwaarden, die bij het opmaken van het huurcontract overhandigd worden en waarvoor u tevens dient te tekenen.
  
 Update 02.05.22.