Autohuur Alamo MX 2022 winter

Periode     01.11.22-22.11.22
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja483828282818181818080
EconomyECARNissan Marchautomaatja483838382828281818181
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja484848383838282828181
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja485848484838383828282
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja485858584848483838382
IntermediateICARNissan Versaautomaatja486868585858484848383
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja487868686858585848484
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja587878786868685858584
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja588888787878686868585
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja594939392929291919090
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja41001009999989897979696
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja5108107106106105105104104103103
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7126125124124123122121121120119
Periode     23.11.22-18.12.22
      03.01.23-31.03.23
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja486868585858484848383
EconomyECARNissan Marchautomaatja487868686858584848483
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja487878786868685858484
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja488888787878686858585
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja489888888878787868685
IntermediateICARNissan Versaautomaatja490898988888887878786
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja490909089898888888787
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja591919090898989888888
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja592919191909089898988
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja598989797969695959494
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja4105105104103103102102101101100
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja5113113112111111110110109108108
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7133133132131130129129128127126
Periode     19.12.22-02.01.23
AutogroepCodeVoorbeeldmodel (of gelijkwaardig)Automaat/handgeschakeldAircoAantal pers.1 dag2 dagen3 dagen4 dagen5 dagen6 dagen7 dagen8-13 dagen14-20 dagen21+ dagen
EconomyECMRChevrolet Sparkhandgeschakeldja493929291919190908989
EconomyECARNissan Marchautomaatja493939292929191919090
CompactCCMRVolkswagen GOL Sedanhandgeschakeldja494949393929292919191
CompactCCARChevrolet Aveoautomaatja495959494939392929291
IntermediateICMRNissan Versahandgeschakeldja496959595949493939292
IntermediateICARNissan Versaautomaatja497969695959594949393
StandardSCARVolkswagen Clasicoautomaatja498979796969595959494
Full SizeFCMRVolkswagen Clasicohandgeschakeldja598989897979696959594
Full SizeFCARVolkswagen Jettaautomaatja599999898989797969695
PremiumPCARVolkswagen Passatautomaatja5106106105105104104103103102102
Standard 4WDSFMRJeep Wranglerhandgeschakeldja4115114113113112112111110110109
Standard SUVSFARNissan X Trailautomaatja5124123123122121120120119118118
Mini VanMVARChrysler Town & Countryautomaatja7147146145144143142142141140139
Prijzen per auto per dag.
  
Wat is inbegrepen?
• Ongelimiteerd aantal kilometers
• CDW-verzekering
• Third Party Liability (aansprakelijkheidsverzekering)
• DP-Deductible Protection (afkoop eigen risico)
• TP-verzekering (diefstalverzekering)
• Airport fees
• Lokale belastingen.
  
Wat is niet inbegrepen?
• Brandstof
• Eventuele toeslag extra bestuurder
• Eventuele drop-off kosten
• Waarborgsom
• Zie onderstaande voorwaarden.
PrijsbepalingOphaaldatum is bepalend voor het tarief van de gehele huur. Huurprijzen worden per 24 uur berekend (bijv. zaterdag ophalen en zaterdag inleveren = 7 x 24 uur). Bij te laat inleveren wordt ter plaatse een boete geheven.
HuurperiodeMinimum huurperiode 1 dag. Maximum huurperiode 60 dagen.
RijbewijsGeldig Nederlands rijbewijs en paspoort zijn verplicht. Daarnaast wordt een internationaal rijbewijs aanbevolen.
BestuurderMinimum leeftijd 21 jaar. Voor bestuurders van 21-24 jaar geldt een toeslag van ca. USD 14 p.p.p.d. (excl. tax). Maximum leeftijd 75 jaar. Toeslag extra bestuurder ca. USD 7 p.p.p.d. excl. tax (ter plaatse te voldoen).
VerhuurlocatiesAlamo biedt vele verhuurlocaties verspreid over Mexico.
OpeningstijdenDe openingstijden van de verhuurlocaties variëren per locatie. Deze zijn op aanvraag.
Ophalen/inleveren van de autoWanneer de auto eerder wordt teruggebracht, is restitutie niet mogelijk. Bij het inleveren van de auto geldt een speling van 29 minuten waarbinnen nog geen extra kosten worden doorberekend. Vanaf 30 minuten te laat wordt een hele dag in rekening gebracht.
One-way huurHet is mogelijk om de auto in te leveren op een ander verhuurstation dan waar deze wordt opgehaald. Dit noemt men een ‘one-way’ huur. Dit dient reeds bij reservering opgegeven te worden, waarbij dan tevens de hiervoor geldende toeslag wordt meegedeeld. Drop-off kosten van Cancún en Playa del Carmen of v.v. bedragen ca. USD 32. Drop-off kosten van Mexico City naar Cancún bedragen ca. USD 815. Drop-off kosten van Mexico City naar Playa del Carmen bedragen ca. USD 797. Drop-off kosten van Mexico City naar Puerto Vallarta bedragen ca. USD 423.
 One-way huur is altijd op aanvraag en men dient ter plaatse nog belasting te betalen over de one-way toeslag. Overige one-way voorwaarden op aanvraag.
Lokale belastingenDe lokale belastingen zijn reeds inbegrepen in de huursom. Over de eventuele ter plaatse bijgekochte extra’s dienen verplichte lokale belastingen (ca. 16%) betaald te worden.
GPSEen GPS kan (indien beschikbaar) gehuurd worden voor ca. USD 14 per huurdag.
Creditcard, waarborgHet gebruik van een creditcard is verplicht en dient op de naam van de hoofdbestuurder te staan. De borg bedraagt ca. USD 700 (Economy-Fullsize), USD 900 (Premium) of 1400 (SUV-Van). De borg alsmede de huurkosten worden gereserveerd op uw credit card. Zorgt u dus voor voldoende limiet op uw credit card!
ReserveringsbepalingenIndien alleen een auto wordt geboekt, wordt er € 40, - administratiekosten in rekening gebracht. Restitutie op (gedeeltelijk) ongebruikte vouchers bij het niet ophalen of korter huren van de auto is niet mogelijk.
  
 Deze voorwaarden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Het verhuurstation is in bezit van de meest recente voorwaarden, die bij het opmaken van het huurcontract overhandigd worden en waarvoor u tevens dient te tekenen.