St. Lucia

Windjammer Landing

strandvakantie St. Lucia

  • vanaf 1485 p.p.
Vroegboekkorting verlengd!...

Ook voor prijzen ná bovenstaande vertrekperiodes kunt u een offerte bij ons aanvragen.

In ’t kort

  • Bovenstaande vanafprijs is inclusief vliegreis, luchthavenbelasting en verblijf in een tweepersoonskamer
  • Heeft u voorkeur voor een andere luchtvaartmaatschappij, of voor vertrek uit Düsseldorf of Brussel? Wij maken graag een offerte op maat
  • Winter 2013-2014 inclusief kerst nu al boekbaar! Prijzen op aanvraag.

 

Print deze pagina

Categorie

Eerste klasse/deluxe

Ligging

Direct aan het witte strand, uitkijkend over Labrelotte Bay. De hoofdstad Castries en de luchthaven Vigie liggen op ca. 20 minuten rijden. De internationale luchthaven bevindt zich op een kleine 1,5 uur rijden.

Faciliteiten

Het resort beschikt over vier zwembaden, jacuzzi, spa, gratis badhanddoeken en fitness-centre. U heeft de keuze uit vijf restaurants en twee bars. Er zijn enkele winkeltjes, er is regelmatig entertainment en er is gratis WiFi. Op het resort worden diverse gratis watersporten aangeboden, zo is er mogelijkheid tot snorkelen, zeilen, windsurfen en kajakken. Tennissen is ook mogelijk op het resort.

Accommodatie

De oceanview kamers zijn voorzien van een queensize bed of twee eenpersoonsbedden, airco, fan, tv, dvd- en cd-speler, koffie- en theezetfaciliteiten, koelkastje, gratis internet en een kluisje. Badkamer met bad/douche, toilet en föhn. Ruim balkon met zitje en (gedeeltelijk) zeezicht. De luxe driekamervilla’s met privé-zwembad hebben een volledig uitgeruste keuken, woonkamer met eethoek, twee aparte slaapkamers met queensize bed of twee eenpersoonsbedden en ieder een eigen badkamer. Klein privé-zwembad met zonneterras en uitzicht over zee. Meer informatie en prijzen overige kamertypes op aanvraag.

Kindvriendelijk

Er is een kids club voor kinderen van 4 t/m 11 jaar, een tiener club, een speeltuintje en er zijn twee kinderbaden. Kinderen t/m 12 jaar verblijven gratis bij de ouders op de kamer. Eén kind eet gratis bij twee volbetalenden, wanneer vooraf geboekt.

Bijzonderheden

U kunt hier op basis van logies of All Inclusive verblijven. Honeymooners ontvangen bloemen en chocolade op de kamer.

U kunt in dit resort op basis van logies of All Inclusive verblijven. Bij het All Inclusive pakket is inbegrepen: Alle maaltijden en snacks • Ongelimiteerd aantal (alcoholische) drankjes, inclusief internationale merken • Gemotoriseerde watersporten, zoals waterskiën en wake boarden. Voor bovenstaande activiteiten is reserveren ter plaatse veelal noodzakelijk, omdat materiaal beperkt beschikbaar is.

Home » Caribbean » Barbados & St. Lucia » Windjammer Landing

Nieuwsbrief
Aanmelden