Peru
Cock of the Rock Lodge
3-daags arrangement
- vanaf € 670 p.p.
Ook voor prijzen ná bovenstaande vertrekperiodes kunt u een offerte bij ons aanvragen.

Dag 1
Cuzco – Cock of the Rock Lodge
In de Kosñipata vallei, net buiten het Manú Nationaal Park, bevindt zich het 5.060 ha privé-nevelwoud reservaat van de Cock of the Rock Lodge. De ca. 8 uur durende rit naar de lodge is spectaculair vanwege de prachtige vergezichten en adembenemende landschappen en steeds veranderende vegetatie. Onderweg stopt u regelmatig en met wat geluk spot u een quetzal of trogon. In de late middag bereikt u de Cock of the Rock Lodge. De lodge heeft 12 comfortabele bungalows, voorzien van badkamer en een balkon met uitzicht over het nevelwoud. Op enkele minuten van de lodge ligt ’s werelds grootste en best bereikbare ‘lek’ met rode rotshanen (Cock of the Rock), de nationale vogel van Peru. Vanaf een platform heeft u goed zicht op de paringsdansen van de rode rotshanen, die in het seizoen twee maal per dag plaatsvinden: ongetwijfeld een van de hoogtepunten van uw verblijf! (PL,D)
N.B. September t/m november zijn de beste maanden om de rode rotshanen te observeren.
Dag 2
Cock of the Rock Lodge
In de vroege ochtend krijgt u een tweede kans om rode rotshanen te observeren tijdens een bezoek aan de ‘lek’. Ook krijgt u de kans andere vogels te spotten en met een beetje geluk ziet u bruine kapucijner- of wolapen. Na het ontbijt gaat u op verkenning door het dichte nevelwoud en ziet u vele kleurrijke vogels, orchideeën, bromelia’s, varens, begonia’s en mossen. In de middag kunt u ontspannen bij de lodge of wandelen over een trail aan de zuidkant van de Kosñipata rivier. (O,L,D)
Dag 3
Cock of the Rock Lodge – Cuzco
Na een vroeg ontbijt transfer terug naar Cuzco. Onderweg maakt u diverse stops voor het spotten van vogels en apen. Aangekomen bij uw hotel in Cuzco eindigt uw arrangement. (O,LP)
